37 defa okundu

OKEY OYNARKEN KAFASINA İNEK DÜŞTÜ

İnek
Spread the love

 

Olay  Nevşehir’in Avanos ilçesinde gerçekleşiyor. Her zamanki gibi kahvehaneye giden E.Ş. okey oynayanları izliyordu. Okey sonrasında kafa 7 dikiş, kırık bir ayak kalıyor. Çobanın meraya götürdüğü ineklerden bir tanesinin kaçması ile olay başlıyor. Kahvehanin üzerinde bulunan aynı zamanda yola bitişik olan otla örtülü  dama çıkıyor. İşte olanlar bundan sonra oluyor. Damın altında bulunan kahvenin masasında okey oynayan grubun kafasına düşüyor.

Olay anını yaşayan bir garson ise durumu şöyle anlatıyor;

Arkaya döndüğümde inek E. amcanın kafasına düşmüş. Belkide hiç duymadığımzı bir durumdur. İşte garsonda bu şaşkınlığı halen açıklama yaparken bile atamamış durumdadır. Arkamı dçndüğümde ineği E. amcanın kafasında gördüm daha sonra kanlar içinde yere serildi. Garson açıklamasının sonunda eğer ki birisi bana böyle bir şey anlatsa inanmazdım demiştir.

Kafasına inek düşen E. amcamızın durumu iyi durumdadır. Olayın mağduru olan E. amcamız olayı şöyle anlatmakta ;

Arkadaşlarımın oynamış olduğu okeyi izliyordum. Nasıl oldu pek bir anlam veremedim ama ilk olarak bir çatırdı sesi geldi sonrası ise mağlum ineği kafamda gördüm. Zaten ondan sonrasını da hatırlamıyorum. Gözümü açtığımda hastene idim.

E. amcamıza 16 yıl sonra da olsa geçmiş olsun dileriz.

Yorum Yap
Okuyucularımızın Puanları
[Total: 1 Average: 5]
READ  Lut Gölü ve Sırları

Lütfen Düşüncenizi belirtirmisiniz.

%d blogcu bunu beğendi:
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe