KULLANICI SÖZLEŞMESİ

Spread the love

ABONE OL


DÜNYANIN GİZEMLERİ KULLANICI SÖZLEŞMESİ

1- Dünyanın Gizemleri ziyaretçilerine bilinmeyen olayları, gizemli konuları, tarihin sırlarını vb. Konularını sunmaktadır.

2- ziyaretçi Dünyanın Gizemleri’ni ziyaret ederken bu sözleşme maddelerini Dünyanın Gizemleri tarafından yayınlanan hatta yayınlanacak olan diğer kullanım koşullarını T.C mevzuatlarına uygun olarak davranmaya taahüt etmiş sayılmaktadır. Aksi durumda ; tüm hukuki cezai işlemler kullanıcıya ait olacaktır.

3- Ziyaretçi kendi hesabında herhangi hukuka aykırı olan hiç bir veri yer almamalıdır. Bir başkası gibi davranak insnaları kışkırtma, saldırgan davranışlı isim ve yorumlar oluşturamaz.

4- Dünyanın Gizemleri’nde bulunan yazılar hiç bir şekilde hiç bir yerde paylaşılamaz. Link adresi verilerke paylaşılması mümkündür. Aksi taktirde Hukuki işlemler uygulanacaktır.

5- Ziyaretçi sitede küfür, hakaret, rahatsız edici davranışlarından dolayı Dünyanın Gizemleri sorumlu değildir. Küfür, hakaret, rahatsız edici davranışlarda bulunan ziyaretçiler için Hukuki işlemler başlatılabilir.

6- Ziyaretçi dunyanıngizemleri.com’u kullanıcıların kullanılmasını engelleyecek veya zorlaştıracak, veritabanlarına, sunucularını bozacak gibi durumlarda eylemlerde bulunamaz. Aksi halde Dünyanın Gizemleri tarafından tüm hukiki ve cezai işmeler başlatma birlikte talep hakları saklıdır.

7- Ziyaretçinin Yapmış olduğu yorum, paylaşım vb. gibi şeylerden Dünyanın Gizemleri sorumlu değildir. Fakat Dünyanın Gizemleri’nin hukuki işlemler yapması konusunda hakkı bulunmaktadır.

8- dunyaningizemleri.com sitemizde site dışı şirketlerden almış olduğumuz reklamlar (google gibi reklam şirketleri)yayınlamaktayız. Bu reklamlar çerez içerebilmektedir.Reklam şirketleri tarafından çerez bilgileri topalanabikmektedir. Dunyaningizemleri.com olarak bu bilgilere ulaşmamız her daim imkansız olmaktadır. Biz Google Adsense şirketi ile çalışmaktayız. Lütfen Google Adsense sitesinden gizlilik politikasınıda okuyabilirsiniz.

 

9-dunyaningizemleri.com banner veya link verdiği sitelerin içerikleri, gizlilik prensiplerinden hiç bir zaman sorumlu değildir

10- Ip adresi ve diğer bilgileriniz hiç bir zaman şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

 

 

Bize Ulaşmak için : İLETİŞİM


ABONE OL